Hizmetlerimiz

Tutkal; markanızın ihtiyacı olan, en doğru ve etkin sadakat programları oluşturarak müşteri deneyiminize pozitif katkı sağlar ve tüketici bazlı marka değerinizi destekler.

Geleceğin trendi olan online sistemleri projelerine entegre eden Tutkal; yazılımdan tasarıma, sosyal medyadan medya planlamaya, basılı katalog uygulamalarından online/offline hediye sitelerine kadar kadar tüm mecralarda ürettiği projelerle markanızı en iyi şekilde kodlar, konumlandırır ve yönetir.

1) Loyalty Danışmanlık Hizmetleri:

Tutkal sadakat programları size sunulan tek bir hizmet değil markanızın ihtiyaçlarını karşılayan, sadakat programınızın uçtan uca yönetildiği bütünsel bir sunumdur. Tutkal, sadakat projenizi sektörünüzün ihtiyaçları doğrultusunda size özel tasarlar, oluşturur, dener ve yönetir.

2) Sadakat Uygulamalarımız (B2B & B2C Kanalında)

Modüler Puan Yazılımı ve Entegrasyon Hizmetleri

Tutkal’ın her projeye özel sunduğu yazılım ve entegrasyon hizmetleri, işletmenizin ihtiyaçları için en iyi çözümü sunar. Modüler Puan Yazılımı ve Entegrasyon Hizmetlerimiz kapsamında; portal yazılımı, online/offline hediye sitesi, modüler puan yazılımı, raporlama ve analiz paneli, ihtiyacınıza göre hazırlayacağımız benzersiz teknolojik altyapı hizmetleri sunuyoruz.

Web/Mobil Tasarım Hizmetleri

Görsel tasarım çalışmalarında kullanılan öğelerin, firmanın kurumsal kimliğinin doğru şekilde yansıtılması ve sadakatin sağlamasındaki önemini bilen Tutkal, firmanıza özel hazırladığı web tabanlı uygulamalarla müşteri sadakatinde varmak istediğiniz hedefe en etkili şekilde ulaşılmanızı sağlar.

Mobil Uygulamalar

Mobil uygulama ihtiyaçlarınızı çözümsüz bırakmıyor ve tüm platformlarda sizin için geliştiriyoruz. Sadakat programınızın hedef kitlenize ulaşmasını kolaylaştıran mobil uygulamalarla sadakat programınıza katılımı ve kampanyanızın başarı oranını artırıyoruz. İyi planlanmış, güçlü bir altyapıya sahip mobil uygulamalarımızı mevcut web uygulamanızla aynı kabiliyetlere sahip olmakla birlikte isteğinize göre tamamen farklılaşan yapılarda da tasarlıyoruz. Size özel geliştireceğimiz uygulamalarla üşterilerinizin ve kullanıcılarınızın her an yanında, cebinde ve hatta parmaklarının ucunda olmak artık çok daha kolay.

Loyalty Ajans Hizmetleri (Sosyal Medya, Portal vb.)

Portal, oyunlaştırma çözümleri, rozet/madalya uygulamaları, sosyal medya kimliği oluşturma ve yönetimiyle sadakat programınızı daha verimli hâle getirirken markanızı günümüzün vazgeçilmezi sosyal medyada müşterilerinizle buluşturuyor, marka dilinizi size özel yazılım, tasarım ve içerik destekli yaratıcı projelerle destekleyerek güçlü bir iletişim ve etkileşim sağlıyoruz.

Online/Offline Hediye Sitesi

Tutkal, markanın görünürlüğünü artıran ve daha büyük etki yaratmasını sağlayan online ve offline uyumluluğuna önem verir, bu mecraların markanın pazarlama stratejisi kapsamında ortak hedeflerinin yanı sıra kendine özgü hedeflerinin de olduğu bilinciyle içerik dönüşümünü özel hedeflere ve tasarımın uygunluğuna göre sağlar.

Bu kapsamda online ve offline hediye sitelerinde 30 kategoride 15.000’i aşkın ürünü sadakat programı kullanıcılarına sunmaktadır.

Basılı Katalog Uygulamaları

 • Dönemsel/sezon dışı satış artışı mı hedefliyorsunuz?
 • Yılsonu satış hedeflerinizi tutturmakta zorlanıyor musunuz?
 • Stoklarınızı mı eritmek istiyorsunuz?
 • Piyasaya yeni sürdüğünüz ürün/ürünlerinizin satışlarını hedeflenen miktarın üzerine mi çıkartmak istiyorsunuz?
 • Az tercih edilen kârlılığı yüksek ürünlerinizin piyasa payını artırmak mı istiyorsunuz?
 • Markanızın pazarlama stratejisine uygun şekilde tasarlanmış görsel katalog çalışmalarımızla ürün ve/veya hizmetlerinizi müşterilerinizle buluşturuyoruz.

  Puan Hediye Çeki, Dijital Hediye Çeki

  Sadakat projelerinin vazgeçilmezlerinden olan hediye çekleri ve gift kart uygulamaları, günümüzde teknolojik gelişmelere bağlı olarak dijital olarak da sağlanabilmektedir. Tutkal, online hediye siteleri ve iç müşteri ödüllendirme çalışmaları kapsamında, iş birliği sağladığı Türkiye’nin önde gelen tekstil, gıda, eğlence, dekorasyon, hobi-oyun, kozmetik, spor-sağlık gibi firmaları proje bazlı dâhil ettiği hediye çeki çalışmalarıyla müşteri ihtiyaçlarını gift card, dijital kod, fırsat ve indirim kodları ile desteklemektedir.

  Organizasyon ve Tatil Hizmetleri

  Tutkal, sadakat programında yer alan online hediye sitelerinde müşterilerinin münferit yurt içi ve yurt dışı tatil ve uçak bileti taleplerini karşılar. Aynı zamanda sadakat projesi hizmeti alsın ya da almasın bayi toplantısı, seminer, eğitim, ürün tanıtımı vb. ihtiyaçları için firmalara organizasyon hizmeti de sunar.

  Depolama ve Lojistik Hizmetleri

  Tutkal, sadakat programı müşterisi olsun ya da olmasın, firmalara özel depoloma ve lojistik hizmeti de sağlamaktadır. İstanbul-Sultanbeyli’de bulunan 4.000 metrekarelik depolama alanı ile ürünlerinizin doğru ve güvenli bir şekilde istiflenmesini sağlar ve özel araçlarıyla toplu ürün satışlarınızın sevkiyatını size özel seçeneklerle sunar.

  3) Raporlama Panelleri ve Analizler

  Satış raporları, kampanya raporları, aktif/pasif müşteri raporları, puan yükleme ve harcama raporları, anket sonuçları, hediye sipariş ve teslimat raporları, çağrı merkezi raporları, performans raporları ya da mevcut verilerinizden ihtiyaç duyacağınız diğer/ her türlü rapor… Her projemize özel kurguladığımız üyelik ve puan kazanım yapılarına göre sistemlerimize girilen her veri, modüler yapı sayesinde istediğiniz an, kolayca raporlandırılır.

  4) Toplu Ürün Satışı ve Tedarik Ağı

  Tutkal olarak marka bilinirliği yüksek, kalite standartları açısından belli kriterlerin üzerindeki yerli ve yabancı markalarla yaptığımız özel anlaşmalar doğrultusunda en verimli ürün çeşitliliğini, kurumsal vade yapıları ve kurumsal fiyatlarla tüm iş ortaklarımıza sağlıyoruz.

  5) Promosyon Çalışmaları

  Tutkal; ürün ambalajlarının içerisine hediye yerleştirerek, ürünlere sabitlenen hediyeler ile ürün satış adedini artırarak, çekilişler ile kazı-kazan promosyonları yaparak, marka bilirliğinizi artıracak eşantiyon ürün(ler) vererek, çoktan seçmeli kampanya ile puan promosyonu hizmeti sunarak, puan biriktirme sistemi ile club sistemi oluşturarak ve personel ödüllendirme sistemlerini kullanarak hizmet ve ürünlerinizi hedef kitlenize en etkili şekilde ulaştırmanıza destek olur.

  6) Çağrı Merkezi Hizmetleri

  Tutkal, firmanıza özel hazırladığı sadakat projesi çerçevesinde müşterilerinizden gelebilecek her türlü istek ve ihtiyacı deneyimli operasyon yöneticileri tarafından çağrı merkezi ve online canlı destek seçenekleriyle karşılayarak müşteri memnuniyetinizi artırır.

  7) Video Prodüksiyon

  Yaratıcı konsept geliştirmeden itibaren tüm prodüksiyon ve post-prodüksiyona aşamalarında ihtiyaca ve medyaya özel videolar üretiyor, hedef kitleye doğru iletişimle sesleniyoruz.

  YUKARI