Hikâyemiz

Sadakat projeleri sektöründeki yolculuğuna 2006’da başlayan Tutkal Bilişim Hizmetleri A. Ş. , müşteri sadakati yaratmak isteyen ve nihai tüketici ile uzun dönemli, hizmete dayalı, bire bir ilişki kurmak isteyen firmaların çözüm ortağıdır.

Tutkal; bütünsel hizmet anlayışıyla uçtan uca müşteri deneyimi konusundaki tecrübesi ile telekomünikasyondan gıdaya, otomotivden eğitime, bankacılıktan giyime, yapıdan kozmetiğe farklı sektörlerde lider pek çok şirkete güvenilir bir danışmanlık hizmeti sunarken geleceğin trendi olan online sistemleri dahil ettiği loyalty projeleriyle de sektöre yön vermektedir.

Tutkal Bilişim, ihtiyaca göre oluşturduğu en doğru ve etkin sadakat programlarıyla markaların müşteri deneyiminize pozitif katkı sağlarken tüketici bazlı marka değerlerini de destekler.

Yenilikçi yaklaşımı ve tecrübesiyle bağlılık yapan “gerçek sadakat” programları yaratan Tutkal’ın stratejik hizmetleri kapsamında danışmanlık hizmetleri, program altyapısı ve tasarımı, mobil uygulamalar, ajans hizmetleri (sosyal medya yönetimi ve portal vb.), online/offline hediye sitesi, katalog uygulamaları ve raporlama gibi müşteri deneyiminin tüm aşamalarında program geliştirme ve etkinleştirme yer almaktadır.

Sadakat programları oluşturmak ya da hâlihazırdaki projenizi geliştirmek isterseniz, Tutkal’da size özel bir çözüm mutlaka vardır.

YUKARI